RhodyShelf
Are you 21 or older?
You must be of legal age to view this site.
The most flower per dollar in Rhode Island right now.
Ranked on price per gram, within each size. Not a quality ranking.
typical $8.00/g · 115 products
Papaya
Bayside Growers
Aura
$5.00/g
$5.00 · 1g
38% below typical
Jelly Pancakes
Skywalker Kush OG
Deep Green
Midnight Toker
420 Cannabis
Newport
$6.00/g
$6.00 · 1g
25% below typical
SherbZ - Flower
Gaspee Greens
GreenWave
$6.50/g
$6.50 · 1g
19% below typical
$0.021 per mg THC
Green Angel
Slater
$7.00/g
$7.00 · 1g
13% below typical
$0.035 per mg THC
FC Cook
Salt Pond Pathways
$0.032 per mg THC
Local's Summer
Watermelon Gusherz
Talaria
Atreyu
typical $7.91/g · 536 products
Devil's Tie
$2.57/g
$9.00 · 3.5g
67% below typical
Rubber Legs Fritter
House of Cultivar
$4.29/g
$15.00 · 3.5g
46% below typical
$0.022 per mg THC
Fundae Driver
Green Med Pros
Boston Frostin
Orange Sunshine
Jardin's Garden
Reef
$4.43/g
$15.50 · 3.5g
44% below typical
$0.020 per mg THC
Orange Push Pop
Rainbow OG
Reef Wellness
$4.57/g
$16.00 · 3.5g
42% below typical
$0.017 per mg THC
Good Green
Rise
Evergreen
Mother Earth
$0.023 per mg THC
typical $5.39/g · 128 products
Dante's Inferno
$4.00/g
$28.00 · 7g
26% below typical
$0.013 per mg THC
Garlic Crusher
$0.019 per mg THC
Galactic Warheads
AK Skunk Pre-Ground
Rhody Reefer
$30.00 · 7g
21% below typical
Kali Mist
Watermelon Gushers
GMO
Lemon Smuggler - 7g Pre-ground
$32.00 · 7g
15% below typical
Grapes & Cream - 7g Pre Ground
Gigglealotti
Herb
typical $5.00/g · 80 products
TK Gold
Liberty Leave
Sweetspot
$3.21/g
$45.50 · 14.17g
36% below typical
Apricot Pie
$45.00 · 14g
End Game
$3.37/g
$47.20 · 14g
33% below typical
Sherbcake
Watermelon Runtz
$3.43/g
$48.00 · 14g
31% below typical
Capricot #8
$3.57/g
$50.00 · 14g
29% below typical
Sour Tsunami 1:1 Flower
Hangar 420
$3.71/g
$52.00 · 14g
$3.93/g
$55.00 · 14g
High Tides
$56.00 · 14g
20% below typical
M.O.B.
$0.014 per mg THC