RhodyShelf
Are you 21 or older?
You must be of legal age to view this site.
The most product per dollar across all nine Rhode Island dispensaries.
Ranked on price per unit, within each size. Not a quality ranking.
Devil's Tie
420 Cannabis
Newport
$2.57/g
$9.00 · 3.5g
67% below typical
Rubber Legs Fritter
House of Cultivar
Aura
$4.29/g
$15.00 · 3.5g
46% below typical
$0.022 per mg THC
Fundae Driver
Green Med Pros
Boston Frostin
Orange Sunshine
Jardin's Garden
Reef
$4.43/g
$15.50 · 3.5g
44% below typical
$0.020 per mg THC
Fruit Salad
Growth Industries
Rise
$9.00/g
$9.00 · 1g
82% below typical
$0.018 per mg THC
Strawberry Banana
$0.026 per mg THC
Dream Maker x Fried Banana
RI Fully Grown
$15.00/g
$15.00 · 1g
70% below typical
$0.042 per mg THC
Kosher Candy x Dubble Grape - 1g Dry Sift Hash
Mother Earth
$0.039 per mg THC
Donny White | Hashish
Moonstone Meds
Solar
$25.00/g
$25.00 · 1g
50% below typical
$0.053 per mg THC
Gorilla Cake Distillate Vape Cart
Slater
$30.00/g
$15.00 · 0.5g
$0.033 per mg THC
Forbidden Fruit - 0.5g Cured Resin Vape Cart
Evergreen
$34.00/g
$17.00 · 0.5g
43% below typical
$0.041 per mg THC
Garlic Icing Cured Resin Cartridge
Bonsai Buds
$36.00/g
$18.00 · 0.5g
40% below typical
$0.043 per mg THC
Han Solo - 0.5g Live Resin Vape Cart
$39.10/g
$19.55 · 0.5g
35% below typical
$0.048 per mg THC
Orange Glue Distillate Vape Cart
$39.98/g
$19.99 · 0.5g
33% below typical
$0.049 per mg THC
Honey Stix 10mg
CMS Gardens
$0.60/10mg
$6.00 · 100mg
Serene Strawberry | 10mg x 10pk
Vibes
$1.20/10mg
$12.00 · 100mg
Berrylicious | 10mg x 10pk
A-1 Herb Co.
Sour Tangerine | 10mg x 10pk
Watermelon | Sugar Free Rosin Gummies | 10mg | 10pk
$1.28/10mg
$12.80 · 100mg
36% below typical