RhodyShelf

Are you 21 or older?

You must be of legal age to view this site.

Skip to content
RhodyShelf
Blueberry Lemon Haze | Badder

concentrate · hybrid · 2g

Blueberry Lemon Haze | Badder

Tier 401
$60.00$30.00/g

Price updated 9h ago · confirm at dispensary before you go

THC

74.5%

Available at

Solar Cannabis Co. Warwick

Warwick, RI

At 2 dispensaries

Same product and size, matched across menus. Prices change often — confirm at the dispensary.

More from Tier 401

View all →
Alien Cherry Cookies - 4g Cured Resin Badder

concentrate · hybrid

Alien Cherry Cookies - 4g Cured Resin Badder

Tier 401

$100.00/ 4g

THC: 67.7%

Mother Earth
Alien Cherry Cookies [2g]

concentrate · hybrid

Alien Cherry Cookies [2g]

Tier 401

$65.00/ 2g

THC: 74.3%

Rise
Alien Cherry Cookies | Badder

concentrate · hybrid

Alien Cherry Cookies | Badder

Tier 401

$60.00/ 2g

THC: 67.7%

Solar
Alien Cherry Cookies | Badder

concentrate · hybrid

Alien Cherry Cookies | Badder

Tier 401

$55.00/ 2g

THC: 74.3%

Slater
Alien Cookies

flower · hybrid

Alien Cookies

Tier 401

$32.00/ 3.54g

THC: 35.2%

Sweetspot
Alien Cookies

flower · hybrid

Alien Cookies

Tier 401

$32.00/ 3.5g

THC: 30.7%

Mother Earth
Alien Cookies

flower · hybrid

Alien Cookies

Tier 401

$30.00/ 3.5g

THC: 27.5%

Aura
Alien Cookies

flower · hybrid

Alien Cookies

Tier 401

$9.00/ 1g

Aura
Alien Cookies

pre-roll · hybrid

Alien Cookies

Tier 401

$10.00/ 1g

THC: 32.8%

Solar
Alien Cookies

flower · hybrid

Alien Cookies

Tier 401

$35.00/ 3.5g

THC: 31.0%

Rise
Alien Cookies - 1g Pre-Roll

pre-roll · hybrid

Alien Cookies - 1g Pre-Roll

Tier 401

$10.00/ 1g

THC: 31.0%

Mother Earth
Alien Cookies [1g]

pre-roll · hybrid

Alien Cookies [1g]

Tier 401

$11.00/ 1g

THC: 31.0%

Rise